Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud gyors megoldást...

Valaki tud gyors megoldást pánikbetegségre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lélegezz mélyeket, és minden erőddel próbálj az egyik legkedvesebb emlékedre gondolni, vagy a legjobb ismerősödre.
2012. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
Keress rá itt a neten relaxációs videókra, zenékre. Nagyon szépek vannak a youtubon.
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Mi van veled, jobban vagy már?
2012. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:

Gondolj arra, és próbáld meg tudatosítani magadban, hogy amit most érzel, az nem igazi érzés, csak az agyad generálja ezeket. Azt hiszed hogy ...., pedig nem. Ha kell, írásba adom neked, hogy nem fogsz megfulladni, elájulni, betojni, szívmegállásod se lesz, se bélnyavalyád, se semmi. Csak úgy érzed.

De ez NINCS! Csak egy csalóka tévérzet. Ha sikerül ezt elfogadnod, akkor máris túlléptél a pánikbetegségen, és győztél!

2012. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én másfél évig voltam pánikbeteg. A legdurvább dolgokat produkáltam. Voltam pszichológusnál, autogén tréningen, kaptam gyógyszereket (bár azokat már csak a legvégén szedtem mikor úgy éreztem, semmi sem segít), agykontrolltanfolyam, kineziológus meg még ezer másik... Nem mertem csak taxival közlekedni, mindenhová kísérni kellett.


Azt tudom, hogy tök véletlenül (munkából kifolyólag) találkoztam egy kvantumgyógyítóval. Gondoltam ez is humbuk biztosan, de mivel ajándékba kaptam egy kezelést, elmentem. Kb 45 percet voltam ott és valami történt. Nem tudom mi,de megmondom őszintén nem is érdekelt csak az eredmény. Voltam még 2 alkalommal nála, azóta nem szedek gyógyszert (1 nap alatt tettem le!!!), nincs rohamom, önállóan közlekedek és amit már elképzelni se tudtam volna - szeretek élni :-) Ha érdekel bővebben, akkor írj priviben.

2012. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 erika38 válasza:

Kedves 5/5!


Olvastam a hozzászólásodat a témához és mivel úgy éreztem, nincs túl sok veszítenivalóm, elmentem egy pánikkal foglalkozó kvantumgyógyítóhoz.


Nem azt mondom, hogy 100%-ban meggyógyultam, de 14 év folyamatos gyógyszerezés után nem kell gyógyszert szednem!!! Sokkal jobban érzem magam a bőrömben is, a férjem már évek óta nem látott mosolyogni - eddig! Szóval nagyon hasznos volt számomra a hozzászólásod és szerettem volna megköszönni, mert ha nem olvasom, amit írtál, soha ki nem próbálom!

2013. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!