Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segitene orvosolni a...

Valaki segitene orvosolni a problémámat?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el köhögni azután náthás is lettem folyt az orrom sokat hapciztam és most az a legg rosszab hogy állandóan köpetem van és hány ingerem lessz tőle már kezd az agyamra menni valaki elmondaná mi bajom van és hogy lehet orvosolni mi ennek a betegségnek a neve?

2012. dec. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mi bajod van, azt nem tudom. (És más sem ennyiből)


De ezt úgy nevezzük, hogy "felső légúti fertőzés".


Iszol rá sok meleg tehát, lehetőleg gyógynövény (kamilla, gyömbér) kis mézet, megeszed az amúgy is ajánlott napi 1-2g c-vitamint (sokan 5-6g-ot is ajánlanának) és a napi 3-6000 NE d-vitamint (akár 10 000 NE is lehet, főleg betegség idején).

És pihenj sokat, jobbulást!

Ezek azok a fertőzések, amikre nagyon hatásos gyógymód nincs, a szervezetednek kell megküzdenie vele. Az esetlegesen beszedett gyógyszerek csak fölöslegesen terhelnék a tested, többet ártanak mint használhatnának.

2012. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam értelmesen le irni a problémám de remélem majd az idő ki gyógyit, szerinted? köszi a választ
2012. dec. 11. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idő. Erős immunrendszerrel rövidebb idő, átlagos/legyengülttel hosszabb.
2012. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ebben a nyálkás időben könnyen össze szedsz különböző vírusokat. Ez tipikus felső légúti hurut. Patikában egy sor erre való gyógyhatású készítmény van.

Örülj neki, hogy a slájmot felköhögöd, és nem tapad le

2012. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háth, már kezd elmúlni de még mindig jön fel néha. Ha könnyű lenne köpködni köpködném mind az állat csak néha ojan nehéz h szinte meg fulladok a sok köhögésben :S
2012. dec. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!