Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infarktus vagy pánik?

Infarktus vagy pánik?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam ekg-n meg ultrahangon(szív),megterheléses ekg-n. Minden negatív. Profi sportolo vagyok, de pánik betegség miatt kiahgytam 2 honapot, msot kiezdenék urja, de még sokszor fáj a fejem,meg néha olyan szűúrmág fejem a szegycsontom, gyomrom meg a mellkasom között meg ugynyom mint havalami lenne rajta. Ez ismég az idegességtől lenne?

Elivelg nem kéne infarktus miatt izgulnomnem?

MA egyedül leszek itthon és félek.

Hátam is szokott fájni.


2009. aug. 21. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pánik. Azt még kezelni kellene szakorvos segítségével.
2009. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia. Az érzést ismerem, nekm is volt pánikbetegségem, hasonló tünetekkel. És nálam sem találtak semmi egészségügyi problémát, és sokáig úgy voltam vele, hogy nem bíztam a dokikban emiatt, mert én tudtam, hog beteg vagyok. Később viszont nekem úgy sikerült kijönnöm egy-egy pánikból, hogy nagy levegőket vettem, és gondolatban mondogattam magamnak, hogy ez csak pánik, csak lelki eredetű, mindjárt vége...elmúlik... Ez bejött, és viszonylag hamar elmúlt. Mára már mondhatom, hogy számomra a múltté a pánikbetegség. De ehhez fontos, hogy te magadd is elhidd, hogy NEM beteg vagy, csak bepánikolsz, hogy lehet hogy mégis az vagy. Javaslom ne figyeld magad annyira, foglald le magad, sétálj, kerékpározz, vagy amihez kedved van... Legyél sokat barátokkal... Nekem bejött.
2009. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pánik. Az infarktusnak nem csak ezek a tünetei, de most nem írom ide a továbbiakat, nehogy pszichés alapon észleld azokat is. Úgyhogy nyugi. Az előző válaszban leírtakat szerintem is kipróbálhatnád.
2009. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De van h egésznap igy szur fáj a gyomorszájamnál meg sokat böfögök puppozok. Meg félek tömegbe, meg l ma egyedül leszek itthon és már félek, h egyedül összesek.
2009. aug. 21. 11:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg elvileg iylen sziv vizsgálatok után nem is lehtne az nem?
2009. aug. 21. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld elterelni a figyelmed. Nincs infarktusod. Próbálj hasznos dolgokat csinálni: menj el futni, ha kertes házban laksz-ott mindig akad tennivaló kint, sétáltass kutyát, menj emberek közé és akkor még egyedül se leszel.
2009. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha állandóan magadat figyeled, az nem segít. Biztos, hogy NEM LESZ INFARKTUSOD! A tüneteket pszichésen produkálod. Hagyd abba a nyavajgást, pánikolást! Szedd össze magad!Foglald el magad valamivel! Ha ezen agggódsz egyfolytában, akkor csak rosszab lesz!
2009. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légyszi írj, hogy milyen napod volt és mit csinátál, kíváncsi vagyok!
2009. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tereld a figyelmed, mindig csinálj valamit, ha tv-t nézel, akkor erősen figyelj rá, ez segít, tapasztaltam.
2009. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!