Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres, hosszú ideig...

LeventeKiss82 kérdése:

Rendszeres, hosszú ideig tartó ücsörgés miatt, hátfájásra keresek megoldást, ötlet?

Figyelt kérdés
Derék és hátfájásra szeretnék valamilyen hatékony megoldást. Nagyon szeretek horgászni és van, hogy egész nap a víznél vagyok. Fura, hogy az ücsörgés ilyen fárasztó lehet, de nagyon megviseli az izmaimat. A különböző sportkrémek szagától sajnos egyenesen rosszul vagyok, úgyhogy az nem jó. Tudtok ajánlani valamit?

2012. dec. 11. 18:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
úszás, masszőr
2012. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám van! Taxis vagyok, ès - gondolom nem kell mondani - én is rengeteget ülök. Sajnos ezt mostanàban kezdem megérezni, a felesègem vett is nekem valamilyen speciàlis üléspárnát, de nem sokat ér, minden nap fàjó hàttal megyek haza. Gyógykrémes masszàzst is próbáltunk, de másnapra ugyanúgy előjött. Csontkovácshoz kéne mennem/mennünk?
2012. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is! Kiegészítve a tornával és a jógával.

Gyógymasszőr

2012. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, akkor a gyógyszerekkel eleve nem próbálkozol, próbálj meg valami kényelmesebbet...
2012. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A masszőr nagyon szuper, dehát egy vagyon és azt is terápiásan, gyakran kéne beiktatni... Tornázni szintén szakemberrel kéne ugye, úgyhogy ezek csak végső esetben jöhetnek szóba :(

Valami házi praktikája nincs valakinek? Vagy hasonló panasz amit sikerült megoldani?

Taxis kollega, jobbulást!!

2012. dec. 13. 08:46
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is egész nap ücsörgök, én tettem egy próbát a hőterápiás thermacarerel! Nekem az segített, próbáld ki, reméljük neked is beválik! Patikában lehet kapni!
2012. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Elmész háziorvoshoz és kaphatsz beutalót gyógytornára és szükség esetén gyógymasszőrhöz is.

Vagy gyógytornászhoz is csak egyszer kéne elmenned, utána a gyakorlatokat otthon is tudod csinálni. Netről tudsz jóga gyakorlatokat nézni.

2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Nekem ezek a jóga-gyakorlatok nem jöttek be. Biztos nagyon jó és hasznos, csak nem nekem találták ki. Az orvost próbáltam kikerülni, meg a gyógyszerezést is, így maradtam ennél a csodahőtapasznál, és meglepően pozitívan csalódtam benne. Egy használat után már éreztem a javulást, most meg (lekopogom), már egyáltalán nem is fáj. De azért várjuk ki a végét.
2012. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát igen én sem tudom elképzelni, hogy a nyakambe teszem a lában :D (nekem ez a jóga kb, de biztos tévedek)

Thermacare... ez az ami a tv-ben is szokott lenni a reklámokban ugye? Szerintem ezt kipróbálom. Tudtok róla még egy-két dolgot írni?

2012. dec. 15. 09:54
 10/25 anonim ***** válasza:
Tudok róla néhány információt: vény nélkül kapható, hőterápia módszerével működik, azt hiszem olyan 1500 ft körül mozog az ára, és 12 óráig kell viselni ha jól emlékszem! Én is csak ajánlani tudom!
2012. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!