Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Később ha kisbabát szeretnék...

Később ha kisbabát szeretnék esetleg örökölheti? Többi lent

Figyelt kérdés

10 éves korom óta migrénes(bocsi ha rosszul írtam) fejfájással küszködök, az orvosok azt mondják h születési rendellenesség, egy érrel kevesebb van az agyamban és ezért fáj a fejem. De volt már h a stressz, a hormonok, meg egyéb hülyeségekre is fogva. Nos az lenne a kérdésem hogy később ha kisbabát szeretnék esetleg örökölheti-e??

16/l



2012. dec. 12. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt max. egy genetikai tanácsadóban tudják megmondani, ott sem pontosan.


Viszont: nekem évekig volt migrénem úgy, hogy látszólag semmi nem indokolta. Véletlenül jöttem rá, hogy a csirkehús okozza, pontosabban a ketreces tartású csirke. Amelyik kapirgál a kertben, az nem. Próbáld ki, hogy pár hétig nem eszel csirkét, vesztenivalód nincs. Max. nálad nem jön be. (Vagy írj táplálkozási napolót, és figyeld meg, milyen ételek után jelentkezik a migrén. Nekem csirke után 2-3 nappal jött ki, és 2 napig tartott, és semmilyen gyógyszer nem segített. De okozhatja pl. csoki, nemespenészes sajtok, és még több más étel is.)


A boltban sajnos egy kivétellel csak ketreces csirkét lehet kapni. A kivétel a "Tanyasi" márkájú, de sajnos 3-szor annyiba kerül, mint a többi.

De nálam szinte azonnali migrénmentességet hozott, ahogy elhagytam az étrendből. Azóta ha fáj is, nagyon ritkán, és egy 200 mg-os Nurofentől elmúlik fél órán belül, ahogy az normális is lenne.

2012. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél :)
2012. dec. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!