Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit takar pontosan a góckutatá...

Mit takar pontosan a góckutatás, mennyi idő alatt zongorázható le (sztk), és mindíg megtalálják a gócot?

Figyelt kérdés
góckutatás

2012. dec. 12. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom, hogy pl. allergia is lehet-e ok, mert lószőrallergiám van. És szerencsére ritkán, de kijön 1-1 akne is a hátamon.

Régen motoroztam, emiatt fájnak néha a térdeim. Ez lehet pl. reumatológiai probléma?

Most a fülészetre és a fogászatra küldtek első körben, de úgy néz ki, mindkettő nagatív.

2012. dec. 12. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
de mi az alapprobléma, ami miatt góckutatásra küldtek?
2012. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, ez a góc szempontjából mindegy...

A spermaanalízis során találtak 14*-es fehérvérsejtszámot, ami csökkent a kapott antibiotikumra, majd visszaugrott. Így derült ki, hogy valahol a szervezetemben gyulladás van. Azt mondta a doki, addig nem is fog összejönni a gyerek, amíg nincs eltüntetve a góc.

2012. dec. 15. 07:24
 4/5 anonim ***** válasza:
értem. hát, első a fogászat és a fül-orr-gégészet, de gondolom ezt mondták ott is. fogorvost el tudod intézni egy panorámaröntgennel, ha gond van, az a röntgenen látszani fog. fül-orr-gégész sztm szintén 1 v. esetleg 2 alkalom, torokkenetet vesznek, kitenyésztik, megnézik a kórokozókat.
2012. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az első kommentben leírtam hogy úgy néz ki, mindkettő negatív...
2012. dec. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!