Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámat 1 hete műtötték,...

Anyukámat 1 hete műtötték, gyomorfekéllyel! De műtét előtt is fájt néha a háta! Miután megműtötték még mindig fáj neki! volt valakinek gyomorfekély műtétje? Tud segíteni a kérdéseimben?

Figyelt kérdés
Az orvossal amikor beszéltem 2-napja azt mondta egy daganatot távolított el a hasából,de háta még azért fáj mert a máj és a vese között van valami folt,ami okozza a hátfájást!Vett szövettant,de még nincs eredmény!!!De ő azt mondta (szerinte)rossz indulatú daganat!De se a CT se a Gasztro se az ultrahang,nem mutatott daganatot!De ő állítja,eredmény nélkül hogy ez az,amire ő gondol!!Ha valaki volt hasonló esetben,? segítsen nekem!Vagy bárki akinek van hozzá szólása!?Köszönöm
2012. dec. 12. 21:41
 1/5 anonim válasza:
Anyumnak volt, de neki sem előtte, sem utána nem volt hátfájása. Először is nyugodj meg, kb 1000 oka lehet annak, hogy valakinek fáj a háta. A doktor is tévedhet, főleg, hogy az eddigi vizsgálatok nem mutatnak daganatot (vérképet néztek ezek mellé?)! Természetes, hogy aggódsz, de pánikra nincs okod, eddig egy találgatás áll szemben vizsgálati eredményekkel. Próbálj megnyugodni!
2012. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az egész augusztusban kezdödött!Csak hát mindenre várni kellett egy hónapot!Vérképet is csináltak,és minden jónak bizonyult!Egyik héten pénteken bevittük őt a Váci kórházba,mert annyira fájt már a hasa!Ott bent is tartották,,hétfőn megműtötték,a hasa már nem fáj,de a háta igen!!De csak az dühít hogy az orvos,azt mondta ne reménykedjek a szövettan eredményben mert ő biztos abban amit mond!!Hogy mondhat eleve ilyet?Főleg hogy semilyen lelet nem utalt erre hogy daganat lenne ott!De holnap viszem őt a Máv korházba,mert ebbe az ovosban nem bízunk!!
2012. dec. 12. 22:00
 3/5 anonim válasza:
Namost egy akkor daganat, ami nyomja a belső szerveket, de annyira, hogy már folyamatos fájdalom jelentkezik, az ha rosszindulatú, már régen áttéteket képzett. Tehát a vérkép egyből kimutatja!!! Minden más vizsgálat is! Ilyen nálatok nem történt! Ennyi! Tehát max jóindulatú lehet (ha egyáltalán van ott bármi is), esetleg egy csomó, vagy egészen más oka van a fájdalomnak. A családban volt rákos, áttéttel, ott már komoly kísérőtünetek vannak, és minden vizsgálat pozitív. Anyukád szerintem nincs ilyesfajta veszélyben, de én ugye nem vagyok orvos. Szóval járjatok a végéra, ha gondolod váltsatok orvost (ez elég nagy tahónak tűnik), de először is nyugodj meg, amennyire lehet!
2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat!!Annyira ki vagyok készűlve,hogy hétfő óta nincs egy nyugodt percem sem!!!!Tudod az orvos,annyira belém beszélte ezt az egészet!!Holnap megyünk vissza varrat szedésre!Csak tudod mit nem értek!?Hogy neki tudja hogy egyik lelet sem mutatott daganatot,még meg is tükrözték,akkor ő miért mondja!!Ezen vagyok ki teljesen!Te anyukád fogyott valamennyit?Műtét után ő hányt?Mert anyu csak tegnap,mert véletlen citromos teából ivott!!
2012. dec. 12. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül mi volt
2018. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!