Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem látszanak rajtam...

Miért nem látszanak rajtam (akár komolyabb) betegségek?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy valami gond van a szívemmel, az orvosok mindig kérdezgetik, hogy nem szédülök-e, nem fáj meg hasonló kérdések. Tökéletesen érzem magam csak a szívem ver össze-vissza. Azt mondják, ilyenkor mindenki meg van halva, nálam meg semmi. Nem akarják elhinni és mondják, hogy ilyet még nem láttak.


4 éve volt tüdőgyulladásom, az egész bal oldal be volt gyulladva, kezdett átmenni a jobbra is, már nem tudtak velem mit csinálni mert nem akart elmúlni, nem volt lázam, nem éreztem semmit. Éltem és virultam mint máskor. A háziorvosom 40 éve gyógyít és ő is azt mondta, hogy ilyet még nem élt. Csak köhögtem meg hánytam az elején, a további 1,5 hónapban semmi bajom nem volt.


Ha nem mennék orvoshoz simán meghalhatnék. Jobb ez így, szeretem ezt a dolgot csak nem értem, ezekbe bele lehetne halni. Miért nincs semmi jele? Ez jó vagy inkább rossz?


2012. dec. 13. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!