Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha ennyire bírom...

Az normális ha ennyire bírom a hideget?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok hogy volt itt -10 fok mindenki nagykabátban meg béléses nadrágban fagyoskodott én pedig csak egy szál pólóba meg farmerba és nem fáztam.Havat is pólóban lapátoltam és (tele volt az árok hóval és nemlátszott hogy hol az árok)beleléptem az árokba.Egész testemre ráborult a hó és nem fáztam...

Lázat is mértünk és sose voltam kihűlve mindig ilyen 36-37 fok volt.

Egy kicsit aggódok hogy mivan ha csak én ugy érzem hogy nem fázok de közben valami betegséget elkapok..



2012. dec. 14. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
talán öltözz fel b+
2012. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Nem ez volt a kérdés

2.Ha fel vagyok öltözve teljesen télikabátba mindenbe akkoris ugyanugy érzem mint ha pólóban lennék.Csak pólóba szabadabban mozog a karom mint télikabátba ezért jobban szeretem

2012. dec. 14. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lehet a vérmérsékleted. Többnyire hozzáedződéstől ered.Egy bácsika mesélte, mikor hazajött a szibériai fogságból, itt -12 fokban csak rövid nadrágban járt és mindenki azt hitte, hogy kicsit zavarodott. Pedig neki ez a hőmérséklet az ottani -42-höz meg sem kottyant.
2012. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!