Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észlelte már valaki, hogy egy...

Észlelte már valaki, hogy egy jó kis buli után, félig még részegen, félig már másnaposan minden zajból a haverjai hangját hallja meg, és bárki megszólal, olyan elsőre, mintha egy ismerőse lenne (akivel együtt bulizott)?

Figyelt kérdés

Velem már többször is előfordult. Nem vagyok sokszor részeg, de van olyan is, hogy már szinte józan vagyok (csak fáradt), és a fejemben így "eltorzulnak" a hangok. De nem hallucinálok, de mégis fura. Ez normális? Lehet, hogy csak gondolatok és emlékek vannak a fejemben, és belemagyarázom, hogy hallom...

De hát ez van, ha az ember fáradt és módosult tudatállapotban van. :)


2009. aug. 21. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eme ritka lerészegedések alkalmával 1-2 vicces cigit is elszívsz?
2009. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez már velem is előfordult :)

Minden tábor vagy többnapos kirándulás után. Együtt voltam a barátaimmal napokig, és amikor fáradtan hazaértem, és hallottam, ahogy a családomból valaki beszél, elsőre mindig olyannak hallottam, mint az egyik barátom hangját. És én nem ittam semmit, mivel csak általánosba jártam :) Úgyhogy szerintem ez sokmindenkivel előfordulhat :)

2009. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Csak sima cigit szívtam. :)

Második: Ez tetszik. :) Ha teljesen józanul tapasztaltad, az poén. Én nem voltam napokig velük, viszont józan se voltam, szóval így...

2009. aug. 22. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a sima fáradtságtól is lehet, + még neked rájön a pia utóhatása. Végül is te is leírtad. Én egyszer konkrétan egy olyan hangot hallottam és nem a fejemben, ami nem volt. Vagyis egy nő hangját, mintha a fülemhez hajolt volna és azt mondta: Te. Olyan volt mint egy szellemes horrorfilmben. Annyira beparáztam, hogy nem tudtam aludni utána. Én is fáradt voltam, már hajnal volt, meg ittam is. Ezek miatt lehetett nálam is, szerencsére nem fordult elő máskor, szóval nem vagyok őrült (csak egy kicsit). :)


Egy (nagy)lány.

2009. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes... Ezek szerint ilyen tudatállapotban ilyenek előfordulnak. :)
2009. aug. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!