Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért írja mindenki hogy az...

Miért írja mindenki hogy az aranyér csak rosszabbodhat?

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja, hogy ha valakinek aranyere van már több hete vagy hónapja akkor az csak rosszabbodhat. Nem múlik el vagy mi?:S Feltétlen csak rosszabb lesz a helyzet?.. ÉS műtét az egyetlen kiút..?
2012. dec. 16. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A műtét csak az utólsó lépés, amely nem mindig hozza meg a végleges megoldást.

Azért mondják, hogy csak rosszabbodhat, mert eléggé kevés az olyan ember, aki lépéseket tesz azért, hogy elkerülje a további problémákat. Értem ezalatt, hogy megtudja, mitől is került ebbe a helyzetbe, változtat az életmódján, a táplálkozási szokásain és ezzel elkerüli azt a helyzetet, hogy többé ilyen állapotba ne kerüljön.

2012. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem sok minden múlik rajta, hogy miképp él az ember. fontos a rostokban dús tápanyag, a mozgás, a gáttorna. és enyhítés képpen pedig én a Hemoclin gélt használom, ha szükséges.
2012. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!