Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Augusztusban volt barna...

Augusztusban volt barna folyásom 1 x de nem jött meg?! Okotber-ben is volt 1 x de még mindig nem jött meg!

Figyelt kérdés
VALAMI BAJOM LEHET? 14/L

2012. dec. 16. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nemsokára megjön. :-)
2012. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Normális?:-O de akkor mért így van hogy több mint fél éve van fehér folyásom és,Augusztusban jeletkezet ez az első barna folyás egy kis vérrel azt utána megint fehér folyás és Októberben megint 1 x barna folyás és még mindig nem jött meg :( NEM ÉRTEM :(
2012. dec. 16. 17:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Most kezd el működni a petefészked és még nem termel annyi hormont, hogy a méhedben vastag méhnyálkahártya épüljön fel.

Van akinél ez 6-8 hónapig is eltarthat, majd beindul rendesen.

2012. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! akkor ezek szerint ez normális? ne menjek el Nőgyógyászhoz?
2012. dec. 16. 17:44
 5/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: igen ez normális. Majd, ha már minden hónapban lesz peteérésed akkor rendes menstruációs vérzésed lesz.

Úgy sem adna erre semmi gyógyszert, de ha úgy leszel nyugodt menj el anyukáddal nyugodtan.

2012. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:) aranyos vagy és hasznos válaszaidat:) remérem sem sincs semmi bajom! egy kicsit bőven is tudnál erről tájékoztatni persze ha nem baj!:)
2012. dec. 16. 17:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy pontosan mi érdekel, mi az ami nem tiszta, mert gondolom már tudsz egy-két dolgot a menstruáció biológiai alapjáról.
2012. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudod, nem hirtelen, hanem fokozatosan kezd beindulni a hormonrendszered, azért volt eddig csak barna folyásod vér helyett.
2012. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm, télleg ! akkor szerintetek nincs semmi bajom ne menjek Nőgyógyászhoz? mert aggódok azért:/
2012. dec. 17. 14:36
 10/17 anonim ***** válasza:
A 08:40-es vagyok. Hát a legbiztosabb mindig az, amit az orvos mond. :)
2012. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!