Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres köpet? Mitől lehet?...

Véres köpet? Mitől lehet? (LENT! )

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött a torokfájásom és ma reggelre ez sokat rosszabbodott. Ezt semmiféle más panasz nem kíséri, nincs lázam, nem köhögök. Úgy érzem mintha egy szöges gombóc lenne a torkomban. És ma reggel fogmosáskor észrevettem, hogy a nyálkahártyában kis véres folt volt.

Lehetséges, hogy vérzik a torkom?


Tegnap előtt forró teát ittam, de nem gondoltam, hogy annyira forró és belekortyoltam. Lehet, hogy megsütöttem a torkomat? :D vagy ez hülyeség?

Nem tudok mire gondolni. Mert azért fura ez, hogy csak így jött ez a torokfájás, ráadásul még sosem kísérte enyhe vérzés.


2012. dec. 17. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
megégethetted attól lehet vörös, ínytől is lehet vérzés
2012. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az ínyemmel semmi probléma, ez a kis vér nyálkában volt, ami a torkomból jött :S
2012. dec. 17. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, az a tuti
2012. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de azért kíváncsi vagyok még ki mit gondol erről, mi lehet ez???
2012. dec. 17. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
ebből egy jó kis megfázás lett :D
2012. dec. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!