Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Duzzadt piros torokra házi...

Duzzadt piros torokra házi praktika?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete fáj a torkom, először antibiotikumot kaptam rá aztán két napig jó is volt, maj újra elkezdett fájni, aztán kaptam rá mesulid-ot (fájdalomcsillapító) kb megint két napig hatott, mos megvizsgáltam én magamnak a torkom és látom, hogy hátul két oldalon (nem a mandula) duzzadt, piros, mit ajánlotok, ami már tényleg hatásos is? szerintem nincs értelme visszamennem az orvoshoz....
2012. dec. 18. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mebucain és fagyi(a hideg lehúzza a gyulladást, de előtte kicsit olvaszd meg)
2012. dec. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy rá allergiás, akkor méhészetben vagy gyógyszertárban szerezz be propoliszt. Hatékony.


[link]

2012. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyma és fokhagyma is jó, most nem csak a vitamintartalmára gondolok, hanem ha megetted, a gyomorból a hagymák illóolajai felfelé szállnak és azok is gyógyítanak.
2012. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem hónapokig volt ilyen problémám!Te dohányzol egyébként?!Mert a nyálkahártyát irritálja az is de bármilyen füst,gőze stb...stb...vagy allergén anyag attòl is belehet gyulladva!Én bioparoxot kaptam rá az inhalátoros készülék helyi antibiotikum recept nélküli nekem az segìtett!!!De egyébként füll-orr gégészetre menj ilyen problémával ne házi dokihoz!Ők kenetet is vesznek le és beküldik laborba!!!
2013. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És azt kihagytam reflux és gyomorsav is csinál ilyet....
2013. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!