Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tornazik-e valaki Rubint Reka...

Tornazik-e valaki Rubint Reka tornagyakorlataira otthon?

Figyelt kérdés
az erdekelne pontosabban hogy milyen eredmeny erheto el es menyi ido alatt.
2012. dec. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

én igen

Elmondom a tapasztalataimat:

Alapvetően hízékony vagyok, mindenki ilyen a családban.

20 éves koromban végigtornáztam egy egész nyarat, heti 3-4 X és az elején fogytam valamennyit, nyilván a semmihez képest jó mozgás. De nyár végén más semmi nem akart lemenni rólam, csak izmosodtam.

Az igazi baj az, hogy semelyik Rubint Réka DVD nem fogyaszt, csak akkor ha az étkezést is betartod. Én pedig nem tartottam be. A torna felépítése, ismétlésszáma is inkább alakformáló, izomerősítő edzés. Valójában nem folyik rólam a víz, nem tartja jó tartományban a pulzusom, és nem tipikus cardio, fogyasztó edzés.Valamint túlfárasztja az izmokat, ami biomechanikailag egyáltalán nem jó.

Egy másik alkalommal részt vettem egy edzésmódszertanilag jól összeállított, főleg intervall edzésben, ami ugyanannyi ideig tartott és ugyanannyit edzettünk heti bontásban, és sokkal többet fogytam.

2012. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod. en nem fogyni szeretnek mert vekonyka vagyok inkabb izmosodnek szeretnek azt hallottam hogy arra is jo ez a dvd
2012. dec. 31. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
igen , arra nagyon jó, szép alakod lesz tőle :)
2012. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!