Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék erős menstruációs...

Mit tehetnék erős menstruációs fájdalom ellen?

Figyelt kérdés

Már múlt péntek óta iszonyúan fáj és csak délután hagyja abba egy két órára. Estére néha (meg hajnalban) már annyira szokott fájni hogy szenvedésemben annyira hempergek nyüszörgök hogy leesek az ágyról?


Ti mit szoktatok tenni?Hogyan enyhítitek?Házi gyógymódok?(nekem a gyógyszer nem nagyon vált be)



2012. dec. 19. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, hogy lassan egy hete ennyire fáj a hasad. Sürgősen menj orvoshoz!!!
2012. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a baj!

Voltam orvosnál szerinte minden rendben. Fel is írt egy Troparin nevű gyógyszert.

2012. dec. 19. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 óránként szedem az algoflex M-et, meg a B6-ot ert nekem hányingerem is van illetve hányni is szoktam. A többi panaszomról nem is beszélve...pl. hőemelkedés, nyirokcsomóduzzanat. Persze a doki szerint ez mind normális nálam is.
2012. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!