Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevertem a kezem 6 napja, ma...

Bevertem a kezem 6 napja, ma talan jobban faj mint eddig! Orvos? Vagy majd idovel helyrejon magatol?!

Figyelt kérdés
Nem dagadt nem kek! Elso 2 nap nem birtam mozgatni, mara jobb de nem tudok szoritani vele illetve nem tudom becsukni rendesen! Elmulik magatol? Vagy megis nezessem meg? Mi lehet vele? Mert eltorve nincs
2012. dec. 19. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
FElelotlenseg, hogy meg mindig itt teszel fel kerdest, ugyan ket kezed van, de mar a tuneteid sem normalisak, ezert feltetlen a balesetire kellett volna ezzel menned, ha nem tores, repedes, de barmi komolyabb serules is lehet, mivel ha nem kapod meg a megfelelo kezelest, akkor ez elfajulni fog, romlani, de magatol meggyogyulni nem!
2012. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

En akartam, de mindenki azt mondja felesleges mert ugysincs semmi baja max meghuzodott valami izulet az meg magatol meggyogyul!

Ma mivel igy ebredttem, hogy jobban faj mint tegnap en is ugy gondoltam, hogy itt az ideje bemennem az ugyeletre:( csak azt sem akartam hogy rohogtessem magam a semmivel hamar a kornyezetemnek ez a velemenye

2012. dec. 19. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jobban fáj, nem javul, akkor nézesd meg.
2012. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!