Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap nagyon bevertem a...

Tegnap nagyon bevertem a fejem és egy hatalmas púp nőtt ki ott. Illetve mikor múlik el? Egyáltalán mi az a púp?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, mert tényleg nagyon bevágtam a fejem... A hajamat szárítottam előredőlve és lendületből álltam fel, és bevertem a bojler szélébe... Vissza is estem a földre, de szerencsére nem ájultam el, utána fölálltam és éreztem, hogy az egész fejem lüktet. Utána az elmúlt, de odanyúltam, ahol bevertem és egy óriási puklit éreztem ott. Mára nagyon érzékeny lett, hozzáérek és fáj, vagy ha úgy tettem le a fejem a párnára, már az is. Ez mennyi idő alatt múlik el? Illetve lehet valami következménye? Történt már valakivel ilyen?

Köszi előre is! :)



2012. nov. 5. 10:07
 1/3 Antimod ***** válasza:
100%

Nyugi, a koponyacsont elég erős, hogy megvédje az agyadat. Esetleg egy könnyebb agyrázkódást szenvedtél, de ha a púpon kívül semmi más bajod nincs, akkor ne aggódj ezen!

A púp még néhány napig érzékeny lesz, aztán egyre kevésbé, végül lelohad.

Légy egy kicsit körültekintőbb ezután, de gondolom ezt már felesleges mondani. :)

2012. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Guga?
2012. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
pár nap és elmúlik. Én már többször is bevertem ennyire a fejem (tábla sarka lendületből, hűtő fogantyúja, máig nem tudom hogy csináltam), de sose tartott 3-5 napnál tovább. Elmúlik :)
2012. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!