Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy elkaptam a macskátó...

Lehet hogy elkaptam a macskától a rüh-t?

Figyelt kérdés
Anyukámnak 2, nekem pedig egy seb van a tarkómon, ami nagyon viszket, és úgy néz ki mint a pestis.... Csak ilyen pici. 2-3 hónapja hazahoztunk egy cicát, aki rühes volt, és most 1-2 hete kijött rajtam és anyukámon. Ráadásul tüsszögök tőle(?) folyton, pedig nekem mindig volt cicám és sosem tüsszögtem tőle...

2012. dec. 19. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen,akkor lehet. [link]

A barátnőm is elkapta egyszer,rohadtul viszketett neki,és nagy macera volt,míg kiirtották belőle.

2012. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jézusom, de rémisztő ........ :S Hogyan kezelték ki belőle? és neki mennyi volt látható a testén??? A kikezelése mivel jár???
2012. dec. 19. 16:35
 3/3 anonim válasza:
Állaton és emberen lévő rüh különböző és bár rádmehet, de nem él meg az emberi bőrön az állat rüh és fordítva. A macskát kezelni kell, mindent amivel érintkezik 100 fokon mosni és elég ha kénes szappannal mosakodsz. Ha mégsem múlna, novoscabin emulzió patikában kapható.
2018. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!