Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányós-hasmenős vírus! Elkapta...

Hányós-hasmenős vírus! Elkaptam külföldön, már most alakulok, de mit tegyek MÉG, hogy minél hamarabb újra önmagam legyek?

Figyelt kérdés

Erdélyben voltunk kirándulni, és aznap este, amikor hazaértünk, már ment a hasam, éjszaka rosszul lettem, hánytam, nem egyszer. Ez volt tegnap este.

Azt hittem kórházba kell mennem, kiszáradtam, alig bírtam nyelni, inni.

Ma reggelre már jobban éreztem magam, de még most sem az igazi. Hányinger már nincs, ettem is pár falatot a gyógyszerek miatt. Hasmenés kis mennyiségben még előfordul.

Hasmenésre, lázra, hányingerre ettem gyógyszereket: B6-vitamin, Apranax(fejfájás, derékfájás, láz), és hasmenésre Imodium vagy micsoda.


Ezeken kívül mit tehetek még magamért? Rengeteget aludtam, izzadtam ma, de még mindig nem az igazi. Ötletek?


2012. aug. 27. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt vannak jó ötletek és a reszelt almát ajánlom:

[link]

2012. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!