Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haza utazzak Magyarorszagra...

Haza utazzak Magyarorszagra kezelesre, Sved orszagban vagyok, ha valoszinu valamilyen tropusi betegseget kaptam (malaria, stb. )?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: milyen apropóból kérdezed? Ottani kereseted van, de itten olcsóbb az ellátás?

Vagy a svéd orvosok rosszabbak a magyar orvosoknál? A magyar orvosi ellátás színvonala még a svédekét is felülmúlja.

Szerintem menj a trópusokra. Itt nagyon sz@r az idő.

2012. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű.. Magyarországon ingyenes az egészségügy. Ilyenkor látják meg a külföldön szerencsét próbálok, hogy nem is olyan rossz hely a kis hazánk! :D


Kedves kérdező! Gyere haza, ha ott nem tudod kezeltetni magad megfelelően. Az egészséged a legfontosabb.

2012. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Melyik korhaz foglalkozik tropusi betegsegekkel, ha haza utazok ?
2012. dec. 21. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
ott ingyenes ahol fizeted a tb-t, szóval sehol
2012. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
László
2012. dec. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon es Sved orszagban is biztositott vagyok, tehat Magyarorszagon melyik korhaz foglalkozik a tropusi betesegekkel?
2012. dec. 23. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegény ország vagyunk. Gondolom katonai kórházban kezelhetnek ilyent érdemben, vagy a pártkórházakban.
2012. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes az egészségügy? Na ne! Fizeted a járulékokat!
2013. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Trópusi betegségeket a László kórházban kezelik (esetleg a Szabolcs utcaiban), de nem túl nagy a gyakorlatuk. (Svédországban több az esélyed.) Úgy értem, pl. akár a maláriának is területenként eltérően rezisztens fajtái alakultak ki, így nagy valószínűséggel abban az országban tudják leginkább a gyógymódot, melyik országban összeszedted.

Én Nyugat-Afrikában szedtem össze maláriát, itthon jött ki rajtam. Szerencsésen volt nálam kinti orvostól kapott gyógyszer, meglehetősen nagy dózisban szedve hatott.

2014. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!