Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy baratnomnek fiatal koraban...

Egy baratnomnek fiatal koraban egy orvos velemenyem szerint tevesen diagnosztizalt sziv betegseget. Stressz okozta tunetei voltak, de mara emiatt panikbetegsegben is szenved, es egyeb dolgok, amik gatoljak a normalis eletben. Hogyan segithetnek neki?

Figyelt kérdés
Elsosorban hozza erto velemenyet szeretnem hallani, ha lehet. Szivritmus zavart diagnosztizaltak neki, emiatt leallt 5 eve a verseny sporttal is(orvosi utasitasra), nem iszik alkoholt, nem sportol,nem dohanyzik, nem el nemi eletet ,mert fel hogy ezek valamelyikebe bele hal. Tudja hogy beteg(lelkileg) de nem tud maskepp gondolkodni. Nagyon aggodok erte , mert egy okos fiatal lany. Neheziti a helyzetet , hogy kulfoldon elunk. Nagyon szepen koszonom aki segiteni probal.

2012. nov. 21. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőként, menjetek el más kardiologushoz és akkor kiderül hogy félrediagnosztizálták e. Ha nincs baja szívének mégsem akkor mindenképpen kezdjen el újra sportolni, mozogni sokat, mert a pánikra gyógymód a mozgás. Nekem hasonló problémám vannak, bár nekem a sok stressztől állandóan iszonyú magas volt a pulzusom és később emiatt lettek problémáim. A stressz miatt pszichiáterhez is elkéne mennie szerintem. Sok sikert!
2012. nov. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kardiologus mar kozolte a velemenyet. Nincs problema , csak azert irja fel neki a gyogyszert , mert idezem: csak pszihikusan kell szedni, mert azt hiszi beteg. En meg ilyet nem hallottam. Felkeresnenk orvost, de nem tudunk anyanyelvi szinten hollandul. Az a baj, hogy fogalma sincs mmennyire veszelyes ez a helyzet amiben O el. Koszonom a hozzaszolasodat.
2012. nov. 22. 02:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Kardiológus nem ír kamu gyógyszert.
2015. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!