Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ha alkoholt...

Lehetséges hogy ha alkoholt iszok nem birja a gyomrom?

Figyelt kérdés
15 éves korom ota iszok, volt egy év hogy mindennap.Leginkább vodkát whiskeyt de bármi jöhetett ami alkohol volt.Egy fél éve kb ha töményet iszok egy pár ora után elkezd a gyomrom iszonyatosan fájni, égni belül ugy hogy semmi nem segit de egy 20 p után kb elmulik. Lehetséges e az hogy ez a mértéktelen alkoholfogyasztás következménye? Pár honapja már joval kevesebbet iszom max 2-3 hetente és mértékkel de akkor is minden egyes alkalommal ég a gyomrom. Amugy még egy érdekesség hogy sokkal jobban birom a piát mint az átlag nök és a legtöbb férfinál is.Volt hogy 1 liter vodka is lement és még csak hányingerem sem volt...Lehet hogy a szervezetem most ezzel válaszol h tovább ne csináljam? 22\L

2012. dec. 23. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem bírja a gyomrom az alkoholt. De nem is baj, miért akarsz ennyire inni? A szervezeted is arra vezet, hogy nem kell az neked, nélküle jobb. Nekem égni szokott a hasam tőle, ezért kólázgatok inkább.
2012. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és hozzáteszem, egy lány ne igyon már alkoholt..
2012. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Évekig szivtam a fütöl a koláig mindent beleértve a ginát is inkább probálom elkerülni ezeket.Azért iszok mert meg vagyok feszülve
2012. dec. 23. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!