Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bírom az alkoholt?...

Miért nem bírom az alkoholt? Lehet ezen változtatni, hogy jobban bírja a gyomrom?

Figyelt kérdés

Sose ízlett az alkohol, de 1x sikerült berugnom aranyászoktól és tequila-lime -tól.. azóta olyan szinten nem esik jól, hogy 1 kortyot nem bírok úgy meginni, hogy ne törne rám 1 nagyon minimális hányinger.. legfelljebb a bacardi brazer az, ami még jólesik.. de a többi pia nem.. csak keverve iszok 1-1 pohárral, akkor is csak a hangulat miatt, de akkor se esik jól, csak nagyon ritkán..


na hát ez engem nagyon zavar.. nem akarok nagy alkoholista lenni, de még az sincs, hogy ha megyek valahova olyan piát iszok amit szeretek, mert olyan nincs..


16/f


2010. jan. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amióta egyszer nagyon bebasztam, azóta velem is ez van. :D


Legtöbben nem is az íze, hanem a hatása miatt isznak. :)

2010. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, elmúlik ez az érzés, hogy rá se bírsz nézni a piára egy kis beb..szás után. Bár én se vagyok egy nagy alkoholista, de ha nagyritkán mégiscsak sikerül kicsit ittas állapotba kerülni akkor én kb. 1hétig max a söre tudok ránézni. Sajnos a mai társadalom pedig olyan, hogy 1-2 éven belül úgyis megfogod "szeretni" a piát.
2010. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat en 1 kezemen meg tudom szamolni, hany alkoholos kortyot ittam eddig. Ha vmi kulonleges alkalom volt, akkor 1 korty pezsgo, amit le tudtam nyomni. En mar a szagatol is rosszul vagyok, mindenfele alkoholos italnak. Ez van. :)

19/l

2010. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én két kezemen meg tudom számolni hányszor rúgtam be.(akkor sem terveztem különösebben mert nekem nem feltétlen kell alkohol hogy jól érezzem magam de hát milyen már hogy csak én nem iszom:D)Szóval szilveszterkor rúgtam be először annyira hogy kiestek részletek az estéről és azóta én még arra sem bírok ránézni amivel kevertük az piát(fanta) mert rögtön érzem az alkohol "ízét" és elfog a hányinger:S remélem kigyógyulok belőle mert elég ciki lenne ha pl. egy esküvőn elokádom magam egy pohár pezsgőtől:)
2010. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!