Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdjek el aggódni vagy ez...

Kezdjek el aggódni vagy ez csak a vírus utáni valami?

Figyelt kérdés

Csütörtökön elkaptam egy vírust.

egy napon keresztül hánytam és ment a hasam és harmincnyolc fölött volt a lázam.Most már jobban vagyok,attól eltekintve,hogy már második napja fel vagyok puffadva és sokat szellentek.ez már kezd kellemetlenné válni a számomra.


2012. dec. 23. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a vírus utáni állapot. Most 4-5 napig ne nagyon egyél tejet, tejterméket, mert ilyenkor a tejcukrot nem tudja jól bontani a bélrendszer. 2 dl tejből 3 liter gáz képződik és annak bizony távoznia kell. A fűszeres ételek sem az igaziak.

Probiotikum szedésével segíthetsz magadnak, hogy minél előbb visszaálljon a régi rend odabent. :)

2012. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2012. dec. 23. 23:46
 3/4 Bajer ***** válasza:
Pár éve pontosan ugyanez volt a bajom, 1 hét alatt meggyógyultam, de csak sós kekszet, sós főtt krumplit ettem közben és rengeteg ásványvizet ittam. Nagy a kiszáradás veszélye.
2012. dec. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már nincs semmi bajom :) úgy látszik,karácsonyra meggyógyultam!
2012. dec. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!