Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fülcimpámban?

Mi lehet ez a fülcimpámban?

Figyelt kérdés

Észrevettem egy kicsi, kemény valamit a fülcimpán közepében. Kívülről semmi sem látszik, viszont jól kitapogatható. Nagyából gömb formája van, méretét tekintve kicsi, de két ujjal könnyen kitapintható.

Mi lehet ez? Nagy baj van?


2012. dec. 25. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt párszor régebben, mikor olyan bizsu fülbevalókat hordtam, amik irritáltak, a göböt megelőzően sokat viszketett a fülem, kb. enyhén be lehetett gyulladva, igaz piros nem volt, csak váladékozott.

Változó ideig maradtak meg a göbök, volt, hogy fél év után tűnt csak el, de ált. pár hét, hónap kellett, hogy felszívódjon.

Szerintem amúgy betokosodott gyulladás lehet.

2012. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is szokott lenni, fülbevaló nélkül.

Annak idején megkérdeztem az orvosomat, és azt monda, ne piszkáljam, ne nyomogassam, fel fog szívódni. Biztos meg voltál fázva mostanában, vagy az utóbbi egy-két hónapban, és valamiféle gyulladás odahúzódott. (ezt már én feltételezésem)

Nem kell aggódni, biztos nincs nagy baj :)

2012. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!