Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennapos hányás. Mit...

Mindennapos hányás. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve minden nap hányok úgy 4x-5x. Voltunk orvosnál, de nem tudom mi ez mert nem figyeltem...Éppen rám jött a hányás. Nem szoktam beteg lenni, he ezt nem vesszük bele. Magántanuló vagyok másodikos korom óta, mert úgy nem igen nyerő, ha szaladgálsz ki be.

Csak annyi lenne a kérdésem mi a véleményetek erről.



2012. dec. 26. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet így élni.
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hánytatod magad, vagy egyszerűen rosszul leszel?
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nagyon hamarosan tönkre fog menni a nyelőcsöved, fogzománcod a folyamatos hányástól. Téged (valószínűleg már elég nagy vagy), és a szüleidet is nagyon felelőtlennek tartom, hogy 3 év alatt nem jártatok ennek a végére. Könnyen lehet, hogy nem is szervi, sokkal inkább pszichés problémád van. Én felkeresnék egy jófajta pszichológust.
2012. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Roszul leszek. Nincs semmi bajom, csak hányok.
2012. dec. 27. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Stressz, reflux, sok gyomorsav.
2012. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!