Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Porszívóval kiszívtam az...

Porszívóval kiszívtam az orromból egy orrpolipot. Lehetséges az ilyen? :D

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok fázva, és sem az orrspray sem a gőzölés, se hagyma, se menta, se kifújás nem segített az orrdugulás elhárításában.Gondoltam ami a babáknak jó, az nekem is. Segített is,de az utolsó kifújásnál egészen érdekes dologgal találkoztam a zsepiben. A Neten talált képek szerint orrpolip lehet... Volt már ilyen valakinek?:)
2012. dec. 26. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy nagyon sűrű takonycsuva is, és is megijedek néha. Hogy nézett ki? Képet nem csináltál?
2012. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orr polyp az egy kis hús "csomó",rendes rózsaszín nyálkahártyával bevont szövet és ha leszakad akkor a egyik oldalán kis sebfelszínnek kell lennie.

Az orrüreg hátsó részének a tetején vannak a rostasejtek. Ha ott gyulladás van akkor sűrű szinte csomós, barnásan véres sűrű összeálló nyákcsomó tud ürülni. Nem inkább valami ilyesmi volt.

2012. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt erősen kétlem, mert mire az orrpolyp kiszakadt volna, addigra... hát. Meg ez fájdalmas is. Nem tudom, hogy képes-e akkora szívóerőt produkálni a porszívó. Bár nem vagyok fül-orr-gégész, de ez így elsőre erősen hangzik.
2012. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaziból eléggé szövetszerű, ilyen szürkésrózsaszín, s valóban az egyik fele picit véres, és nagyon kemény állagra.


Egyébként éreztem, hogy valami recseg-ropog nagyon, mielőtt kijött, de mondom biztosan tisztul a cucc.


Képet nem, mert nem valami szép látvány. Na mindegy, majd megnézeteme, hogy van-e ég ott ahonnan ez jött :)


Köszike :)

2012. dec. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!