Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az ébredési cukorértékem...

Asztalosné zavaczki kérdése:

Ha az ébredési cukorértékem 6,7, ugye magas? 2-es tipusu cukorbeteg vagyok!

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
akkor lenne magas, ha nem lennél cukorbeteg. ez teljesen jó egy cukorbetegnek.
2012. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Magas. Már kialakult nálad a betegség, vagy még az előszobájában vagy? Inzulinos és/vagy gyógyszeres kezelést kapsz? Nekem 6,3 szokott lenni felkeléskor. Reggeli után másfél órával 5,3-5,8 mmol/l.


-------------

Első: tudod a válaszod elég érdekes. Kb. ugyanaz, mintha a kérdező azt kérdezné, hogy a 39 fokos láz az magas-e, s azt írnád rá, hogy láznak nem magas. Akkor lenne magas, ha nem lennél lázas.

2012. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.: egy cukorbetegnek nagyon nehéz tartania a normál értéket(sok lemondással jár és nagyon oda kell figyelni a szénhidrát bevitelre), hiába csinál mindent megfelelően. náluk az is jónak számít, ha magasabb egy kicsit a normál értékeknél. főleg ha régóta cukorbetegek.
2012. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám cukorbeteg gyógyszert szed, én mérem rendszeresen a vércukrát, az a lényeg hogy éhgyomri ne menjen 7 fölé. Én nem vagyok cukorbeteg de nekem 6,2-nél már szólt orvos, hogy diétáznom kell.
2012. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok, a legmegfelelőbb lenne 6,2-ig, de cukorbetegnek ez még megfelelő.
2012. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!