Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a vagdosás...

Hogyan tüntessem el a vagdosás utáni nyomokat?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megvágtam a combomat, többször is. Már nem varros hanem világosabb ott a böröm és rendesen kirajzolódik a vagdosás. Hogy tudom eltüntetni? (Nagyon megbántam hogy vagdostam a combom és soha többé nem szeretném!) 16/L
2012. dec. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.. Ezzel már együtt kell élned..
2012. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az már ottmarad életed végéig, maximum halványul kicsit.
2012. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
krémekkel lehet halványítani, pl.:az avonban van egy solutions termék, terhességi csíkokra, az nagyon szépen, szinte teljesen eltünteti a striákat és a hegeket, vagy ha van lehetőséged rá, bioptron lámpával kezeld minden nap, vagy minél többször.sok sikert!
2012. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon fiatal vagy még,van esélyed,igaz nem máról holnapra. Ha varr nem lepiszkálgatva lett hanem magátol esik le,akkor szinte tökéletesen képződik a bőr .
2012. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy,bár ha teszel rá dermacolt vagy valamilyen alapozót egy pár órájig nem fog nagyon látszani :) tapasztalatból tudom ...
2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*óráig!
2013. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező, eltűntek a nyomok?
2013. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!