Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A leégés most bosszulja meg...

A leégés most bosszulja meg magát? Mitől lehet ez? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
a nyáron eléggé leégett a mellkasom,és piros,kiütéses lett (és fájt) de kb 2 hét alatt már csak kis,bőr színű apró kiütések voltak,amik szinte nem is látszottak,úgyhogy nem is foglalkoztam vele azóta,most elkezdett (nagyon enyhén) viszketni,kicsit fájni,és néhány kiütés kipirosodott,pedig ezelőtt nem volt semmi baja mióta meggyógyult a nyáron,most meg még pár új (apró és színtelen,épphogy észrevehető) kiütés is lett! mi lehet ennek az oka? (tudom,menjek bőrgyógyászhoz,de csak 2 hét múlvára kaptam időpontot és addig is kíváncsi vagyok :))
2012. dec. 29. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a kettő független! akkor szokott viszketni az égési sérülés, amikor képződik alatta az új bőr, és az égés fokától vagy vízzel telt hólyagok pukkadnak ki, vagy pedig a bőr felső rétege lehámlik. Ez valami más lesz!
2012. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!