Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyre hülyébb? :S

Miért vagyok egyre hülyébb? :S

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem..

Kb 1 hónapja össze-vissza beszélek, volt, hogy 5-5 perc kimaradt, nem emlékeztem abból semmire. Olyan, mintha üres lennék belül :S


14/L


2009. aug. 25. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el mindenképp orvoshoz:S
2009. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az a gáz, hogy a környezetemben szinte mindenki kiröhög miatta :S
2009. aug. 25. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem ennek a fele az h bebeszéled magadnak, és folyton ezzel foglalkozol, és ez rátesz még 20 lapáttal.

egyébként ez nemmás, mint szétszórtság. nem betegség.

2009. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem beszélem be, és nem foglalkozok vele nagyon.


Csak zavar, hogy ahányszor megszólalok, hülyeséget mondok, összekeverem a szavakat, stb.

2009. aug. 25. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban kimaradnak percek, akkor menj el dokihoz. Lehet mögötte bármi. lehet csak szétszórtság, de a szétszórtságot is okozhatja szervi diszfunkció.

Szóval házidoki onnan neurológus és majd ő eldönti kell-e agyi MR vagy CT. De szerintem fiatal vagy még bármi komoly problémához (gondolok itt az érelmeszesedés miatti agykárosodáshoz, de egy dokilátogatással nem vesztesz semmit)

2009. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Szóval 1 hónapja nem történt valami? Nem estél el, nem ütötted be a fejed? Nem ittál nagy mennyiségű alkoholt? Valami ilyesmi? Mert ha előtte nem volt ilyen tüneted és csak 1 hónapja jelentkezik, akkor mindenképp doki. Max azt mondja, hogy semmi gond. De jó dokit keress. Melyik városban laksz?
2009. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Budapesten lakok.

nem estem, nem történt velem semmi sem.

De akkor elmegyek majd dokihoz, köszi :)

2009. aug. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!