Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Velem van baj? Túlreagálom a...

Velem van baj? Túlreagálom a dolgokat? Vagy tényleg mindenki sz@rik a fejemre és egyre hülyébb vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elhanyagolnak a barátaim, nem érdeklem őket...:/ 5-en vagyunk egy "csoportban" mint barátnők, ami alapból nem egy szerencsés helyzet...Az van, hogy ebből az 5-ből általában (mikor párokat alkotunk)én maradok ki... Pont mint az ötödik kerék... És most így nyáron pedig 3 lány össze volt nőve, engem és a másik barátnőmet szinte sehova nem hivtak... Mindenhova együtt mentek megosztották facebook-on h jajj de jó volt ma x-el meg y-nal... és ez nekem nagyon rosszul esik h én ezekből kimaradok... A másik barátnőm akit szintén nem hívtak sehova neki van egy másik baráti köre is akikkel van most is egész nyáron velük volt... Én pedig egész napokat itthon kuksoltam, mert nem volt kivel lennem... Mindenből kimaradok és már alig értem mit magyaráznak néha... Mert már teljesen más vagyok mint mikor mindig együtt lógtunk... Amúgy suli kevesebb baj van ebből az összenövésből mert akkor legtöbbször együtt vagyunk mindannyian... kjivétel ha nem... De akkor is általában én maradok ki a dolgokból.... Régebben nem ezzel a "bandával" voltam hanemm a visszafogottabb kategóriában de oda meg nem szeretnék vissza menni mert ott nemhiszem hogy páran szivesen látnának, és már én is megváltoztam azóta... És ahol most vagyok , abban a közegben nekem nagyon szupi lenne ha nem hanyagolnának el... Amúgy valószínűleg az is lehet a hanyagolás oka, hogy ők szebbek mint én... Legalábbis gondolom.. Próbáltam már megbeszélni velük a gondot de soha semmi jó nem sült ki belőle... valaki tudna segteni, hogy mit tegyek??
2011. aug. 26. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
12/L
2011. aug. 26. 22:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hagyd őket a fenébe, keress más barátokat. Ők nem igazi barátnők. Sok szerencsét :)

19L

2011. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is azt tudom ajánlani mint az előttem levő

hidd el nekem 7 évig abban a hitben éltem hogy van két jó barátnőm ha akarsz írj privit nekem és velem néha beszélgethetsz :)

14/L

2011. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt írták páran hogy keress más barátokat, ugyanakkor én tudom, hogy ez nem olyan egyszerű, mert elő kell hozzá teremteni helyzetet. Talán programokra járhatnál, ahol össze lehet ismerkedni, ha mondjuk találsz egy hobbit. De hogy osztályba ez megoldható legyen arra nem tudok ötletet. Esetleg egy osztálykirándulás vagy egy közös tevékenység során.
2011. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

ne gondold hogy te vagy a sz@r ha azért kerülnének mert "csúnyább" vagy náluk akkor kis p***** ezekért nem éri meg hogy ne legyen önbizalmad hidd el én csak most kezdek rájönni hogy milyen fontos is ez de úgy gondolom jó irányba haladok;)

ha gondolod nekem is írhatsz privibe

15/l

2011. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Pasi nem kell?


73/F

2011. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na pedomaci feléledt :D
2011. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vanköszi nemkérek ;)
2011. szept. 6. 13:31
 9/9 anonim válasza:
12 évesen ne a pasizáson járjon az eszed... Inkább tanulj hidd el még nagyon ráérsz a pasikkal...
2012. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!