Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy tüdőgyulladásom lesz, és ha az kezd kialakulni, akkor a holnapi napot még át tudnám vészelni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen kapok lebegőt, fáj a mellkasom, köhögök. Ezek a tünetek ma jelentkeztek, mostanában sokszor előfordult, hogy pólóban voltam kint este huzamosabb ideig(fél órát, egy órát), de ennek már egy hete, és eddig semmi bajom nem volt. Szerintem szervezettől függ, de ha kialakulóban van a tüdőgyulladás, akkor a holnapi napot hogy tudnám átvészelni? Nem mondhatom már le a programot, és orvos most nincs.

2012. dec. 30. 21:26
1 2
 11/15 Flector 67 ***** válasza:
Hogy vagy? Mit tettél?
2012. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tegnap beszedtem jó sok c-vitamint, ittam sok forró teát, aludtam egy nagyot. Reggel még torokfájással keltem, de már nincs gáz. :) Köszi a kérdéseket és a válaszokat. Boldog Új Évet! :)
2012. dec. 31. 13:40
 13/15 Flector 67 ***** válasza:
Kicsit féltem nehogy embolia legyen, de akkor nincs gond. Neked is B.Ú.É.K.
2012. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az embólia tüneteinek megjelenése utána mennyi idő múlva lesz gáz? Hogyha mára enyhültek a tünetek akkor az már nem alakulhat ki?
2012. dec. 31. 14:03
 15/15 Flector 67 ***** válasza:
Azért abban az esetben súlyosbodnának a tünetek.
2012. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!