Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyna tudnám holnap estére...

Hogyna tudnám holnap estére elmúlasztani a menstruációm?

Figyelt kérdés
holnap lenne a második nap hogy megvan. de estére megyek a barátommal szilveszterezni, és hnap tervte szerintem ez elsőt.. én is nagyon nagyon szeretném, de megjött, nagyon szeretném elmúlasztani. hogyan lehetséges?

2012. dec. 30. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy. Halasszatok pár napot, ezt kívánja az ésszerűség.
2012. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó vicc, szerinted hogy szólhatsz bele egy természetes folyamatba? :D Sehogy.

NE eseményhez kössétek Az elsőt, ennek nincs értelme, fellengzős baromság.

2012. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

És ez a legrosszabb, amit tehettek, hogy előre eltervezitek, hogy na ma bármi is lesz, lefekszünk egymással.

2012. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szósincs erről hogy elterveztük..szerintem ő gondolja úgy hogy hnap szeretné..és ha nem menstruálnék én is benne lennék. ennyi az egész, semmi tervezgetés.
2012. dec. 30. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy, tegyél magad alá törülközőt. Bár nem tudom, hogy álltok a dologhoz, de ettől még lehet dugni, akinek van gusztusa hozzá. Csak mosakodjatok meg előtte és utána.
2012. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mivel ez lehetne mind kettőnknek az első nem hinném hogy így szeretnénk szóval ha esetleg bele szeretne kezdeni hogy mondjam hogy ne értse félre? mondjam hogy én is nagyon szeretném, de most nem lehet..?
2012. dec. 30. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld viccelve elmondani neki. Tudom hogy mindketten tisztában vagytok mi az a menstruáció, de arra is emlékszem hogy amikor tizenéves voltam, ciki lett volna erről beszélni a sráccal. Csak legyél egyértelmű, nehogy félreértse.
2012. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod, hogy nem "parancsolhatsz" a természetnek!!! Egyébként is lehet egymásnak örömet okozni közösülés nélkül is!!! Neked sem csak puncid van, és neki sem csak pénisze.
2013. jan. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!