Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek vakbelem lesz?

Szerintetek vakbelem lesz?

Figyelt kérdés
Lenyeltem a mükörmömet,és nem tudom,h vakbelem lesz-e...
2013. jan. 1. 11:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
mér nem azért de a vakbél az az egyik szerved:D Szerintem arra gondolsz hogy kiszúrja a beleidet a műköröm. Francia műköröm volt? Mert azzal el kéne menni orvoshoz!
2013. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vakbeled van. Mint ahogy mindenkinek. Hogy begyullad-e, az meg egyáltalán nem biztos.


Hogy a fenébe lehet egy műkörmöt lenyelni???

2013. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hogy nyelted le ??? o.o

jobb lenne ha azért elmennél orvoshoz ,nehogy nagyobb bajod legyen

2013. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves első. Ha nem francia, hanem mondjuk sima csillámos átmenetes, akkor azzal nem lesz gond? :DD Mi a fene köze van a köröm fajtájának ahhoz, hogy begyullad-e a vakbele? :D
2013. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát véletlenül ahogy letört úgy nyeltem le :(

csak hallottam,h ilyentől nagy az esély a vakbélgyúladásra...

mennyi annak az aránya,h begyullad?

2013. jan. 1. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:

és pont a szádban volt a kezed, mikor letört? :D bazeg, ne haragudj, de ekkora baromságot már rég hallottam :D


nem tudja senki, hogy mennyi az esélye. nem gondolnám, hogy statisztika van arról, hogy a műkörmöt lenyeltek között milyen arányban lett valakinek vakbélgyulladása. De ha mégis, akkor a ksh-t kell felhívni holnap, hátha tudnak segíteni.

2013. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát hiszed,vagy nem hiszed,úgy volt:(

de egyenlőre nem fáj semmim:)

mennyi idő múlva kell jelentkeznie a fájdalomnak?

2013. jan. 1. 12:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg a köröm 18mm-es
2013. jan. 1. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Magától a körömtől semmi bajod nem lesz az majd természetes úton kijön. Azt nem tudom milyen anyagokat használnak a lakkban vagy a ragasztáshoz.

Mármint, hogy milyen vegyszereket tartalmaz. De gondolom ez sem lehet mérgező, mert nem engednék a testen haszni. Bár a a maradék hajfestéket sem isszuk meg .....

Figyeld a tüneteidet, ha lesz valami nem szokványos menj az ügyeletre.

2013. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Elméletileg előfordulhat, ha a féregnyúlvány szájadzását elzárja. A gyakorlati valószínűsége viszont elenyésző.
2013. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!