Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség!? Hogy dolgozzuk fel...

Segítség!? Hogy dolgozzuk fel az egyik szeretünk halálát?

Figyelt kérdés
A nagyapám testvérének a gyereke mellrákos.Értesültünk róla ,hogy már a nyirokcsomóiba is benne van meg a vérében.Nem tudunk mit tenni le van sokkolva a család.Én azon az érven élek ,hogy a halál csak a kezdet de a családom és kedves szeretünk családját sajnálom és ebben tudtok e nekem valami tanácsot adni?Mennyire lehet az orvosok szavának hinni bocsánat az írásért csak mert rengeteg olyan sztorit hallottam ,hogy hibáznak az orvosok és nem tudom ,hogy hogy higyjünk nekik a nagypapámnak else merjük mondani mert nagyon kiakadna előre is köszönöm a válaszokat 14/F

2013. jan. 1. 20:12
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és mellráka van*
2013. jan. 1. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:

1. aki még él, az nem halt meg, még ha halálos is a betegsége. Tanuld meg, mi a remény és a küzdés!

2. Ne légy önző, ne az legyen a cél, hogy ti, többiek szépen fel tudjátok dolgozni a halálesetet - főleg, hogy az illető még meg sem halt. Tessék a beteg mellé állni, neki segíteni, amiben csak lehet, és amit kér, amit elfogad, abban! Már azzal is sokat segíthet valaki, ha csak mellette van, biztatja, vagy érezteti vele, hogy nagyon szereti.

Sok erőt kívánok!

2013. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az Isten áldjon meg téged és családodat
2013. jan. 1. 21:55
 4/9 Skywalker33 ***** válasza:

Üdv,


az Ima és a szerető gondolatok a család felé a legtöbb amit adhatsz.

Ne sajnálat legyen csak szerető együttérzés.

Szerintem érted a dolgot....

Persze ha a hétköznapok szintjén tudsz segíteni nekik az is jó, alternatív orvost mindig meg kell kérdezni manapság...


Szép Napot

Tamás

2013. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de elhunyt :) de a szívünkben él tovább
2013. jan. 2. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
hogyhogy elhunyt? tegnap este, mikor a kérdést kitetted, még jelen időben írtál róla. Ha az éjjel meghalt volna, már csak nem ilyen mosolygós szmájlival írod meg!
2013. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért mert már nem szenved de ugyan ugy szomorú vagyok meg sírok is de már az Úrral van
2013. jan. 2. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom. :( De látod, tudod a jó választ: az Úrnál van.
2013. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Áldja az Úr téged és családodat
2013. jan. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!