Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi Abszintot ajanlott...

Mennyi Abszintot ajanlott meginni 1 szemelynek?

Figyelt kérdés
30 tujonos uveg, jol szeretnenk erezni magunkat de nem akarunk korhazba kerulni.
2009. aug. 26. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlott? hát szerintem semennyit nem ajánlott meginni belőle. Egy felestől még nem kerülsz kórházba, de biztos berúgsz tőle, feltéve, ha nem vagy kemény alkesz. Többet ne nagyon igyál belőle, főleg a feketéből :D
2009. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajánlani egyáltalán nem ajánlott. Egy kupicával nyugodtan lecsúszhat, abból még nem lesz gyomormosás, de több ne legyen! Ettől éppen eléggé jól fogjátok érezni magatokat, bár szerintem mindenképpen jobb lenne, ha megtanulnátok enélkül is jól szórakozni...

Az abszintnak egyébként is olyan az íze, mint valami higított fogkrémnek. :P

2009. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amennyit megbírsz inni. sztem egy idő utőán már érzi az ember, h mikor nemkér több alkoholt, és akkor leáll. én legalábbis mindig ígyvoltam, és mindig csak annyit ittam, amennyi a jókedvhez kellett, de totálrészeg sosem voltam, h hányás meg fetrengés legyen belőle.


a lényeg h ne eccerre idd, hanem felesenként, és elfog jönni az a pont, amikor érzed h inkább nemkell több. ilyenkor ne igyél többet.

2009. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. tudom h semennyit nem ajanlott inni es azt is h szonryu az ize mivel mar probaltam. csakhogy az 10es tujon alatti volt es azert eleg nagy kulonbseg van a legalis es az illegalis abszint kozott. nem az az ember vagyok aki seggreszegre issza magat es hanyasban fetreng es eddig en is mindig ereztem h hol a hatar amikor tobbet egyszeruen nem is birtam volna inni, igy nem is volt gond. de az abszint azert nem 1-2 pohar bor es nem akartam gondot, ezert kerdeztem meg. koszonom a valaszokat!
2009. aug. 27. 10:12
 5/7 A kérdező kommentje:
meg csak anyit h nem azert kell mert pia nelkul nem tudunk bulizni vagy jol erezni magunk, hanem voltunk kulfoldon, hoztunk, es egyszeruen ki akarjuk probalni h milyen egy erosebb abszinttol kicsit "elleni".
2009. aug. 27. 10:14
 6/7 Phoney ***** válasza:

35mg/l tujonos abszinttal (max. EU-érték) egyáltalán nem tudod magadat túladagolni, nyilván ezért húzták meg pontt ott a határt!!

Én háromszor ilyen erőstől is rúgtam már be (itthoni), nem hogy semmi sem történt, de még jobban is voltam másnap, mintha mást ittam volna!


Az illegális abszint csak átb***ás. Semmi köze az eredetihez (az 10-25mg közti volt), azért adagolják túl benne a tujont (a betiltáshoz szült legendákat tovább éltetve), hogy a míveletlen fiatalok "virágmérgezés reményében" egy valag pénzt fizessenek érte.


Tehát annyit igyál, amennyi jól esik:)

2010. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pistosz35 válasza:
3-4 cl
2011. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!