Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a szívemmel?

Mi lehet a probléma a szívemmel?

Figyelt kérdés
4 napja először vittek be sürgősségire a szívem miatt, mert rengetek a vérnyomásom, meg a pulzusom is nagy, egésznapos szenvedés után estére már nem bírtam tovább, be kellett vinni. Ott kivizsgáltak, EKG, minden, de semmi használhatót nem találtak, minden tesztem negatív lett, tehát bajt nem volt. Ettől függetlenül azóta nagyon gyenge vagyok, ma reggel is bevitt a mentő, mert leesett a cukrom 2,1-re (nem vagyok cukros, csak keveset ettem), mozogni nem tudtam, ájulás szélén voltam. 4-5 óra múlva kiengedtek, mert megint csak nem találtak semmit, de már kezdek aggódni, hogy ha ez így megy tovább, mi lesz velem.. Esetleg valaki másnak hasonló panaszok? Rettenetes ezzel együtt élni, egész napos émelygés, gyengeség.. Kardiológiára ezután fogok menni.

2013. jan. 1. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
És mennyi a vérnyomásod?
2013. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miklós G. ***** válasza:

Ha a tesztek szerint semmi baja a szívednek, akkor valószínűleg semmi baja a szívednek.... Pajzsmirigy probléma pl. előidézhet hipertoniat, tachycardiat egész sor más problémát, de ezt kivizsgálással, a T3, T4 értékek vérben való mennyiségével cáfolni vagy igazolni lehet. Erősebb a gyanúm arra, hogy ez kialakuló pánikbetegség egy lépcsőfoka, ehhez mindenképp ki kell zárni a szervi érintettséget.


Üdv!

2013. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most mértem, jelenleg 143, de 150-160 is szokott lenni. Ez az átlag nálam
2013. jan. 1. 22:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Miklós G.


És a pánikbetegséget hogy lehet legyűrni?

2013. jan. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!