Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyálamban fura szöszök?

A nyálamban fura szöszök?

Figyelt kérdés

mitől lehet? délután vettem észre,hogy apró fekete szöszök vannak a nyálamban.lehet hogy amiatt, hogy délután feküdtem a nagymamámék ágyában úgy hogy arcal lefele és a szám is nyitva volt meg az orrom is oda fordult. De attól függetlenül mi lehet ez?? már gargalizáltam.nagyon meg vagyok ijedve hogy mi miatt.

nektek volt már hasonlótok???



2012. dec. 26. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosd ki alaposan a szádat. Nem a nyáladban van, hanem a szájüregedben. (Nincs semmi a nyálképzőmirigyekben, ami szöszt termelne.)
2012. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kimostam,gargalizáltam,fogatmostam:/
2012. dec. 26. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
És nem lett kevesebb? Lehet, hogy megbújtak itt-ott a zúgokban. :) Nyugi, kijön!
2012. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kevesebb lett de csak akkor jön amikor köpni akarok.lehet hogy a számban van? nem lehet hogy a csövemben?
2012. dec. 26. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor szenet darálok a puskaporomba, órákig fekete maradványok, nyúlványok vannak a taknyomban meg a nyálamban. :D
2012. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó:D de nekem meg napokig:(
2012. dec. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!