Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Nem érzek...

Mi lehet a bajom? Nem érzek ízeket! Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és ma leültem, hogy eszek egy kis mézet (mert nagyon szeretem, és már régen ettem) És azt vettem észre, hogy nincs íze. Mondom magamban, biztos a mézzel van valami. Behoztam egy másik üveg mézet, amiből még pár napja ettem és nagyon finom volt, de most akárhogy kóstolgattam, semmit, ismétlem, semmit nem éreztem. Behoztam még egy üveg mézet, meg egy üveg kólát. Kibontottam a mézet, megkóstoltam de semmit nem éreztem. Meg kóstoltam a kólát, és csak azt éreztem, hogy szénsavas, meg egy kis keserű mellék ízt. Megkóstoltam egy szelet kenyeret, és annak sem éreztem az ízét?! Mi a bajom? Kétségbe vagyok esve.Anyának nem merek szólni. :s

#íz #beteg #érzékvesztés #nem vagyok megfázva
2013. jan. 1. 23:32
 1/8 Miklós G. ***** válasza:

Nem fáj a torkod? Ha gyulladástól fellazul a szájnyálkahártya és a nyelv felülete, az az ízérzés kiesését okozhatja, de lehetne éppen idegrendszeri tünet is.


Üdv!

2013. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok se megfázva, se semmi torokfájás, semmi ilyen bajom nincs. Nagyon félek. Semmit nem érzek. Már minden hülyeséget megkóstoltam, de semminek nincs íze. Szagokat érzek, de ízeket abszolút nem.
2013. jan. 1. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegnap vagy ma nem ettél vagy ittál nagyon forró ételt ?
2013. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi forró, semmi hideg. Minden szoba hőmérsékletű volt.
2013. jan. 1. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a helyzet azóta?
2013. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a szájvíz lehetett az oka. Azt hiszem, akkoriban válthattam át Dontodentről Listerinre, és a sötétkék Listerin sokkal erősebb, mint a világoskék Dontodent, szerintem az lejetett az oka, csak akkor nem tűnt fel, mert nagyjából mindig más fajta szájvizet használok, de az a Listerin tényleg nagyon erős volt, mostmár nem is olyat használok.
2013. szept. 13. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor már rendben vagy, ugye ? :))
2013. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, átváltottam egy gyengébb szájvízre, köszönöm az aggódásod.(: milyen régen volt már. Biztos van már 8-9 hónapja, de még tisztán emlékszem az kkori kétségbeesésemre.(:
2013. szept. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!