Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el masszázs...

Hogyan kerüljem el masszázs közben a kiálló anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Néhány éve elvégeztem egy frissitő masszőr tanfolyamot.Csak családtagokat és barátokat szoktam masszirozni.A párom megkért,hogy egy ismerősét masszirozzam meg.Miért ne?És itt a problémám.A tanfolyamon a tanárunk azt mondta,hogy a kidudorodó,kiálló anyajegyekkel és hasonló "képződményekkel" vigyázni kell,ha lehet kerüljük őket.Ennek az ismerősnek nagyon sok anyajegy van a hátán.Talán úgy kerülhetném el őket ha csak ujjheggyel érnék hozzá.A masszázst szombatra terveztük de teljesen tanácstalan vagyok.
2013. jan. 3. 10:23
 1/1 anonim válasza:

Nem árt tudnod, hogy az valóban csak anyajegy-e. Ha igen, akkor semmi probléma, hogy ha hozzá érsz azokhoz, a fő, hogy ne nyomorgasd meg nagyon, vagyis hogy körömmel ne mássz bele, ne okozz neki fájdalmat.

Egészen nyugodtan megmasszírozhatod egyébként és nem kell tőle félni.

2013. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!