Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekvés vagy alvás közben...

Fekvés vagy alvás közben szédülés?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy hirtelen szédülni kezdek de nem mint általában minden embernél hogy hirtelen feláll, hanem fekvés közben vagy épp reggel arra kelek hogy szédülök de elég erősen.Mitől lehet?
2013. jan. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam az időtájt jelentkeztek hasonló tünetek, amikor fogyókúráztam és mellette aktívan sportoltam. Elmentem dokihoz is, ő magnéziumot írt fel nekem. Azóta nem volt hasonló tünetem. Amúgy a füleddel minden rendben? Ha ez az állapot folyamatosan fennáll, szerintem keresd fel a háziorvosod!
2013. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fülemmel nem hiszem hogy gond lenne nem fáj és nincs baja.Én is aktívan sportolok de eszek eleget:D.Azt a magnéziumot recept nélkül lehet venni?
2013. jan. 3. 18:00
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen régen. Javaslom minden nap igyál sokat, még akkor is, ha nem vagy szomjas.
2013. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!