Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől könnyezik a szemem?

Mitől könnyezik a szemem?

Figyelt kérdés

Néha, amikor betegség után gyógyulok, 2-3 napig könnyezni szokott a szemem, meg folyni az orrom, de úgy, hogy egész nap alig látok.


De ma reggeltől ok nélkül könnyezik a szemem, + folyik az orrom, úgy mentem iskolába is, hogy néha elkezdi, meg még az orrom is egész reggel szúrt, hiába vakartam, de nem lett jobb.

Az benne az érdekes, hogy mindig akkor könnyezik a szemem, ha rá gondolok. De mi a franctól lehet ez?



2013. jan. 3. 17:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést is nehezen írtam ki, mert folyamatosan rá gondoltam, és alig látom a billentyűzetet a könnytől.
2013. jan. 3. 17:37
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet-e könnyezni a fáradtságtól? Mert ma kezdődött az iskola, és elég keveset aludtam.


Még talán az is fontos lehet, hogy tegnaptól kicsit véres váladék jön az orromból, olyan, mint a sima váladék, csak piros színű, és nem fáj. Fogalmam sincs, hogy mitől.

2013. jan. 3. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!