Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Félek. Ez agydaganat?

S. O. S. Félek. Ez agydaganat?

Figyelt kérdés
Remélem,hogy nem.Egyik éjszaka kezdődött.Arra ébredtem,hogy nem érzem a testem,ettől nagyon megijedtem és erős szívdobogás,ájulásérzés,szorító mellkas.Ezeket éreztem.Azóta nem tudok rendesen pihenni,mert állandóan valami tünet előjön a pihenés fázisban.Karzsibbadás,zuuhanásérzés elalvás előtt közvetlen,izzadás,remegés,Szédülés,ettől erős hányinger(hányás soha nem kiséri)Látni látok rendesen,kezem picit remeg,akkor jobban ha ideges vagyok vagy megijedek,a nyakam merev.Ettől a pár rosszulléttől már annyira félek,hogy magas a vérnyomásom és fáj a fejem egyfolytában....Kb ezek a tüneteim.Vérvételem tökéletes,szívem rendben,koponya röntgen rendben,szemészeten vizsgáltak és minden rendben.Amit találtak az egy nyaki borda(ami okozhat elvileg ilyen tüneteket)Hétfőn megyek neurolóiára de nagyon meg vagyok ilyedve... :( Tudom ezek lehetnekk mind lelki eredetűek és lenne is rá okom,de mindig is erősnek éreztem magam és soha nem voltam egy pánikolós típus 25N
2013. jan. 3. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, ez biztos nem agydaganat, hiszen akkor már megtalálták volna a felvételen. A nyaki borda pedig valóban okozhat karzsibbadást. Szerintem ez "csak" egy pánikroham lehetett. Az elég rossz, nekem is szokott lenni.


A legjobbakat kívánom!


21/f

2013. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak röntgen volt...nem volt ct vagy ilyesmi....
2013. jan. 3. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja... akkor bocs! ...de még mindig remélem, hogy rendben leszel!


Jobbulást!

2013. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

"Tudom ezek lehetnekk mind lelki eredetűek"


A betegségek 95 százaléka lelki eredetű. Ha kiderül a pontos diagnózis a lelki eredetű betegségek lexikonában lehet érdemes lenne majd utánaolvasni, mi lehet a háttér. Egész jó könyv, gyakorlatilag olyan mintha az olyan betegségekről a szócikket amelyek nekem is voltak, rólam írták volna.

2013. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amúgy ezt az agydaganat dolgot meg sürgősen verd ki a fejedből. Mert saját magadnak megalkotod a betegséget..
2013. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor a tüneteim inkább pánik szerűek,mint daganat?
2013. jan. 3. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
alvásparalízised van, szívem. legalábbis szinte biztos vagyok benne, mert nekem is van. azért furcsa, mert kamaszkorban szokott elkezdődni. a stresszhatáson kívül nincs más negatív következménye. valamiért az agyad felcseréli az alvás menetét és ahelyett, hogy valóban elaludnál, bénulást és hallucinációkat érzékelsz. rengeteg ismerősöm van, aki ezzel szenved, általában idővel magától elmúlik. meg kell tanulni nem félni tőle.
2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. a szemvizsgálat elég nagy valószínűséggel zárja ki az agydaganatot, mert az agydaganatok a legtöbb esetben járnak pangásos papillával, ami a szemfenéken érzékelhető.
2013. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!