Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 Éves vagyok. Már vagy 3...

14 Éves vagyok. Már vagy 3 éve gondok vannak a lábammal. Állandóan fáj, és ha lépek olyan mintha valami nem hagyná és érzem, h"kattog". Van, h össze csuklik. Van, h hajnalban arra kelek óriási fájdalmam van. Több lent!?

Figyelt kérdés
14 Éves vagyok. Már vagy 3 éve gondok vannak a lábammal. Állandóan fáj, és ha lépek olyan mintha valami nem hagyná és érzem, h"kattog". Van, h össze csuklik. Van, h hajnalban arra kelek óriási fájdalmam van. És az egész "kővé" változik. Sokan azt mondják ez csak a korom miatt van, h nőttem elég sokat! Orvosnál ezért nem is mentem el. Szerintetek ez normális vagy forduljak orvoshoz?
2013. jan. 4. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a csípődnél érzed, hogy kattog, akár pattanó csípő is lehet. Ez gyermek- és fiatalkorban jön elő általában, és az ízületben egy szalag rendellenes elhelyezkedése okozza, ennek következtében a combcsontod tetején ,,át kell ugrania" minden lépésnél, ez okozhatja a kattogást. Ha hosszabb ideig fennáll, irritáció alakul ki és be is gyulladhat, szóval fájdalmas lehet. Ha elmész a háziorvoshoz, biztosan beutal ortopédiára, és ott megállapítják, hogy mi a baj. Ezt a pattanó csípőt úgy gyógyítják, hogy a rendellenes szalagot átmetszik, és megszűnnek a panaszok.
2013. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.És köszönöm a választ
2013. jan. 4. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyógymódot nem tudom,de menjél a gyerek orvoshoz,még oda tartozol és biztosan tovább is küld az ortopédiára .

Szülőd azért kisérjen el .

2013. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!