Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbasztó néha fájó érzés a...

Zsibbasztó néha fájó érzés a bal mellem környékén. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden lehet. A körülményeket le kéne írnod, hogy mikor jelentkezik például? Stresszes-e most az életed, illetve, hogy túlsúlyos vagy-e? Van-e egyéb betegséged? Természetesen a korod is fontos, mert ennyiből nem lehet megállapítani. Mondjuk úgyis csak egy orvos az aki igazi diagnózist tud neked felállítani!
2013. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen betegségem és túlsúlyos sem vagyok. Két-három napja fáj és 16 éves vagyok.(amikor nőtt akkor teljesen más érzés volt) Gondolkodtam azon, hogy anyajegy miatt, de nem hiszem, hogy az lenne.
2013. jan. 5. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz még anyit tennék hozzá, hogy igen, orvos kell, de nem interneten át. Olyan orvos aki onterneten diagnózist állít fel ugyanis nincsen. El kéne menni dokihoz, ember!
2013. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt én is nagyon jól tudom. Csak reméltem, hogy valaki azért tud mondani valamit, hogy mire lehet számítani.
2013. jan. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!