Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy szervi oka van...

Lehet hogy szervi oka van annak hogy nem nőtt meg a mellem? Vagy létezik hogy azért mert utálom magam?

Figyelt kérdés
az az igazság h már 20 éves vagyok de a mellem nem nőtt meg akkora mint egy 10 évesnek, vajon mi lehet az oka, létezik h lelki oka van, mert nem tudom magam szeretni
2013. jan. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
kit érdekel, h kicsi a melled? Voltam már kismellű lánnyal is, rohadtul nem zavart...
2013. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag genetika. Ha pszichésen működne, akkor a növesztés is menne...
2013. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak genetikai adottság, de hidd el nekem, ez semmiben nem befolyásolja a szépségedet! :)
2013. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát pedig szerintem manapság az számít hogy mekkora a lányoknak a melle...

nálunk mindenkinek nagy, és higyétek el, hogy le néznek és szerintem a fiúk is... egyik a másiknak meg is jegyezte elöl deszka, hátul léc... így 20 évesen is szarul esik, főleg amikor a 13-14 éves lányok kész nők

2013. jan. 9. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én birom a kicsi melleket, lehet azért mert arra emlékeztet, mikor 7.esen már arra izgultunk ha valamelyik lányosztálytársunknak már egy icipicit is meg volt nőve :D elég pedó hajlamnak tűnik.. micsoda egy f@sz vagyok :D
2013. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!