Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a szerveze...

Milyen hatással van a szervezetre, ha valaki egyszerre használ rivotrilt és mellé még heroint is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincs konkrét keresztreakció, bár egymás hatását fokozhatják. A herointúladagoláskor fellépő epilepsziásroham valószínűségét csökkenti a rivotril. A heroinfogyasztást alapból kerülni kéne, veszélyes, azonkívül patkányméreggel szokás felütni, ami megint gáz ugye.
2013. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan heroinisták akik nagyon régóta használják a heroint csak úgy tudnak már beálni ha bevesznek 50-60 szem rivotrilt és beheroinznak de akkor csúsznak másznak,nem ajánlom hogy kipróbáld
2013. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sztondulós spanom
2013. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nagyobb esélye lesz a légzésmegállásnak, amibe vagy belehal az illető, vagy hypoxiás agykárosodottként, praktikusan egy szobanövény szintjén él tovább.
2013. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az "egyszer használ heroin"-t a kulcskifejezés. Aki egyszer használ heroint, az azonnal függő lesz tőle. A Rivotril nem számít, csak annyiban, hogy még gyüge is, ha túl sokat vesz be.
2013. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat: gügye. Taknya-nyála összefolyik, légzésbénulása lehet, esetleg visszafordíthatatlan szervi (főként agyi) károsodása.
2013. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
saját tapasztalatomból mikor esetleg heroint lövök képes vagyok megmaradni saját magam, megvárni míg józanodok hazamegyek és tadam folytatni az életet. ha rivotrilt esetleg magába veszek be már megőrülök elindulok és biztos, hogy valami fog történni ami negatív hatással lesz az életemre szerintem ott a heroin használat csak sokszorozza az egészségügyi veszélyeket, ugyan kellemes tényleg a kettő együtt de a rivotriltól egy ponton (legalábbis én) teljesen elvesztem a kontrollt. (pl elkezdek még több rivotrilt bevenni, nagy mennyiségbe inni, elmenni újabb adagokért ha épp nincs heroin valami másért és már kész a katasztrófa)
2013. márc. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!