Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a csípése lehet az, ami...

Minek a csípése lehet az, ami nem viszket, Többi lent?

Figyelt kérdés
Hétvégén minden bizonnyal megcsípett valami. Kis alapterületű, de egész magas, kemény pukli lett a helyén, nem viszket, talán mikor kézzel hozzáérek, akkor egy kicsit, ezen kívül mikor ráfekszek ( a hátamon van ), akkor mintha halványan fájna, de csak egy pillanatig.
2013. jan. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pók vagy hangyacsípés lehet. De inkább pók, a hangyák nem aktívak ilyenkor. Bizonyos bogarak csípése is így néz ki. Aggódni nem kell miatta, a legdurvább is elmúlik 1-2hét alatt. Kenegesd fenistil géllel, úgy hamarabb rendbejön.
2013. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az ágyi poloska csípése viszket ugye, jól olvastam? Arról akkor nem lehet szó, minden bizonnyal ugye? Akkor azóta már több csípésem is lenne ugye? Ez az, amitől igazán tartok.

2013. jan. 15. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor több csípésed lenne. Szerintem csak véletlen rádkerült valami rovar, a pókok sokat mászkálnak éjjel, és tiszta otthonokban is előfordulnak. A másik, ami családi házakban gyakran él, az óriás százlábú, velük sose lehet összefutni, de éjjel előjöhet, és fájdalmas a csípése. A poloskákat szerintem már észrevetted volna, meg nem hiszem, hogy átlagos körülmények közt előfordulnak nagyon, az írásod alapján értelmesnek tűnsz, szóval gondolom nem koszos, igénytelen környezetben élsz.
2013. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja mielőtt megijedsz, óriás százlábú alatt nem a scolopendra giganteára gondoltam, hanem arra, ami 3-4 cm és hazánkban honos. :)
2013. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Nagyon köszönöm. Megnyugtattál.

2013. jan. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!